Bilgin Gündogdu Mugla Marmaris Elektrik Tesisat Tamir Montaj (Elektrikçi) - Armut.com
AnasayfaHakkımızdaHizmetlerimizÜrünlerMağazamızReferanslarİletişim
Önceki Ürün
Urun
Urun
Urun
Urun
Urun
Urun
Urun
Urun
Urun
Urun
Sonraki Ürün
 


Plan ve Proje Hizmetleri

Elektrik kullanmak isteyen mesken veya iş yerleri bölgesel elektrik işlemleri uygulayan ve yetkili kurumlara müracaat ederek bir takım işlemleri yerine getirmek mecburiyetindedir.

Bu işletmeler plan proje uygulamalarında ve isteklerinde formaliteleri ve elektrik yönetmeliklerini bilen yetkili bir elektrik teknik adamını muhatap kabul eder.

Yetkili elektrik teknik adamı abone olmak isteyen ihtiyaç sahipleri için gerekli belgeleri tanzim eder ve elektrik istenen yere ait güç tespiti yapılıp iç yönetmeliklere uygun şekilde elektrik tesisatı yapılır. Bu yönetmeliklere uygun plan projesi çizilip resmi işlem başlatılır. Çizilen proje, elektrik işletmesi mıntıka mühendisinin onayından sonra gerekli işlemler yürütülür ve elektrik işletmesi ile abone arasında sözleşme yapılması gerçekleşir.

Elektrik sözleşmesi yapıldıktan sonra elektrik sayacı bağlaması ve mühürlenmesini sağladıktan sonra işlemler sonlandırılmış olur. Abone gönül rahatlığıyla elektriğini kullanabilir.

3B Elektrik olarak tüm resmi yetki belgelerine sahip olup tüm resmi işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz şekilde yapıp siz müşterilerimize hizmet vermektedir.Elektrik Taahhüt Hizmetleri

3B Elektrik, genç ama deneyimli, yenilikçi, global bir taahhüt şirketidir. 

İnsanlar için kaliteli enerji kullanımını ilke edinen 3B Elektrik, bugüne kadar proje ve uygulamalarını taahhüt ettiği alışveriş merkezleri, fabrikalar, toplu konutlar, hastaneler gibi birçok tesisin alçak gerilim, yüksek gerilim ve zayıf akım sistemlerinin anahtar teslimi kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

Taahhüt Departmanımız; bilgisayar ortamında hazırladığı aydınlatma hesaplarıyla en ideal aydınlatma sistemlerini kurulmasını sağlar.

Kuvvetli Akım ve Y.G. Sistemleri alanında; fabrika ve binalara ait kuvvetli akım ve YG. sistemlerini projelendirir, uygulamasını gerçekleştirir, periyodik trafo bakımlarını yapar.

- Yangın alarm sistemleri, 
- Network sistemleri, 
- Kapalı devre televizyon sistemleri, 
- Müzik yayın ve anons sistemleri,
- Merkezi uydu anten sistemleri,
- Görüntülü diyafon sistemleri gibi zayıf akım sistemlerinin proje ve uygulamasını gerçekleştirir.

- Ana dağıtım panoları, 
- Otomatik kumanda panoları, 
- Kompanzasyon panoları, 
- Harmonik filtrasyon panoları, 
- Motor yolverme panoları gibi her türlü elektrik panolarını dünyanın kabul ettiği standartlarda projelendirir ve üretir. Yüksek Gerilim İşleri

Elektrik Tesisatında eğitim, turizm, fabrika, hastane ve toplu konut alanları gibi birçok alanın elektrik tesisatını ve yüksek gerilim işlerini yapmaktayız. 3B Elektrik olarak uzun zaman boyunda gelen deneyimle ile her türlü elektrik tesisat işinde hizmet vermekteyiz.Çevre Aydınlatmaları

Çevre Aydınlatma, konusu içinde yol aydınlatmaları, stad aydınlatmaları, bina dışı aydınlatmaları, bina cephe aydınlatmaları sayılabilir. 

Bu tür aydınlatmalar ağırlıklı olarak direk tipi aydınlatmalar olup projektörler veya yer tipi aydınlatmalarda kullanılabilir. Sistemde ağırlıklı olarak rejimli ampuller sınıfında değerlendirebileceğimiz, metal halide, sodyum buharlı, civa buharlı ampuller kullanıldığı gibi bazı yerlerde halojen, akkor flamanlı veya ULC, PLC, PL, SL ampullerde kullanılabilir. 

Aydınlatılacak mekana göre değişik tür armatür ve direkler seçilebilir; 

a- Dekoratif direk üstü tepe veya kollu lambalar 
b- Yol direği üstü sokak lambaları 
c- Direk üstü veya platform üstü Metal Halide veya Sodyum buharlı Projektörler 
d- Yer tipi betona veya toprağa gömülebilen lambalar, gibi. 
Dış aydınlatmada kullanılan tüm lamba ve ekipmanlar suya ve toza dayanıklılık açısından IP54, IP55, IP65, IP66, IP67 koruma sınıflarından birine sahip olmalıdır. 

Ayrıca tüm ekipman, direk ve lambalar için koruma topraklaması yapılmalıdır. 

Yol aydınlatmalarda uzun mesafe hatlar için uygun olan gerilim değerleri iyi hesaplanmalıdır. 

Stad aydınlatmalarında saha içi gölge olmaması ve ışık akılarının yeterli düzeyde olmasına önem verilmelidir. 

3B Elektrik olarak tüm çevre aydınlatma işlerinizi özenle gerçekleştiririz.

   
     
 
Telefon
Fax
Gsm
E-mail
Adres
:
:
:
:
:
İletişim Formu